• Niedziela, 16 czerwca 2019
  • Imieniny: Aliny, Justyny, Benona

Zaproszenia

Dzień Dziecka z KOMODO

Data: 1 czerwca 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 1061

Grupa KOMODO, znana m.in. z hitu "(I Just) Died In Your Arms", będzie gwiazdą muzyczną tegorocznego Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju.

Już od godziny 10.00 organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do amfiteatru na pierwsze koncerty. Podczas Koncertowego Dnia Dziecka pod muszlą wystąpią: Zespół Dziecięcy Promyczki Dobra, zespół Promyczki z Nowego Sącza, Studio Tańca „JAVONELIS” Mariampol (Litwa), Zespół Tańca Ludowego ,,KAUSKUTIS“ (Litwa) i Zespół Regionalny „KIERPCUSIE“ z Przedszkola w Chabówce. Po części koncertowej o godz. 12.00 odbędzie się festiwal baniek i kolorów, który poprowadzi Holli and Bubbles. Finałem imprezy w amfiteatrze będzie wieczorny występ gwiazdy dnia - formacji KOMODO (godz. 20.00).


Grupa KOMODO powstała na bazie współpracy trzech dj'-ów i producentów, którzy swoje doświadczenie muzyczne i dj'skie zdobywali w kilku różnych projektach. W marcu 2007 YASH, TOM SANDERS i ALEX RED zdecydowali o założeniu nowego projektu pod nazwą KOMODO. Kilka miesięcy później do grupy dołączyły dwie bardzo uzdolnione tancerki (SISTERS DANCE) i w ten sposób powstał ostateczny skład zespołu, który można zobaczyć podczas koncertów.Pierwszy utwór KOMODO "I love You so much" został od razu bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach, a na muzycznych forach przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej poszukiwanych utworów w sieci. Oficjalna radiowa premiera tej kompozycji odbyła się w maju 2008 roku i od razu trafiła na radiowe listy przebojów (m.in. nr 1 na liście przebojów GORĄCA 20 radia ESKA), co zaowocowało wieloma koncertami w klubach i dyskotekach . Kolejny ich utwór zatytułowany "Get Away" został stworzony z myślą o klubach i od razu znalazł miejsce w setach wielu dj'ów. Na początku grudnia 2008 obyła się radiowa premiera kolejnego singla "Still". Kilka dni później utwór znalazł się od razu w propozycjach Gorącej 20 w radiu Eska. Już wkrótce utwór trafi do takich stacji jak PLANETA FM, RMF MAXX i wielu innych. Klubowa premiera "Still" w specjalnej wersji alternative mix odbyła się w paryskim klubie REDLIGHT na imprezie HOUSE FROM IBIZA, zagrana przez jednego z najlepszych francuskich dj'i: SEBASTIAN'a BENNET. M.in. za jego sprawą "Still" grany jest w takich miejscach jak : Ibiza, Miami, Wiedeń, Zurych czy Rio De Janeiro! W pierwszej dekadzie 2009 roku ukazał się kolejny singiel "All 4 You", który wg. ekspertów ma się stać największym hitem tej formacji.


Ich występy to połączenie koncertu Live , setów dj'skich i tanecznego show stanowiące absolutne novum na polskim rynku dyskotekowym. Utwory KOMODO utrzymane są w klimacie muzyki house i electro z elementami rock'a i pop'u, wzbogacone własnymi wokalami, dzięki czemu powstaje bardzo ciekawa i charakterystyczna mieszanka stylów. Takie podejście do tworzenia muzyki YASH, TOM SANDERS i ALEX RED wynieśli ze swoich poprzednich projektów muzycznych oraz wieloletniej kariery dj'skiej. Jako dj'e osiągnęli wiele sukcesów podczas turniejów i mistrzostw, co łatwo zauważyć podczas ich koncertów i setów.

Źródło: organizatorzy, oprac. (mr)