• Wtorek, 23 kwietnia 2019
  • Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Informacje

OSP Raba Niżna zaprasza na otwarty Dzień Straży

Wtorek, 23 kwietnia 2019 09:25

3 maja, z okazji Dnia Strażaka, Ochotnicza Straż Pożarna w Rabie Niżnej zaprasza na stadion na otwarty Dzień Straży.

List otwarty Piotra Biesa: Po trzydziestu latach (!) od powstania projektu, wciąż jestem gotów do współpracy, by pomóc miastu w którym mieszkam

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 21:08

RABKA-ZDRÓJ: Artysta-rzeźbiarz Piotr Bies, doktor w dziedzinie sztuki wizualne, przesłał do naszej redakcji z prośbą o opublikowanie list otwarty skierowany "do burmistrza Rabki-Zdroju, radnych uzdrowiska i dyrektorów uzdrowiskowych ośrodków leczniczych, oraz do wszystkich ludzi zainteresowanych kondycją Rabki". Artysta nawiązuje w nim do dyskusji na temat problemu spadającej liczby dzieci przyjeżdżających na leczenie do Rabki i wraca do swojego autorskiego pomysłu stworzenia ogrodu baśni.

Udar mężczyzny na Rabskiej Górze w Wielkanoc

Niedziela, 21 kwietnia 2019 18:06

W Niedzielę Wielkanocną około południa ratownik dyżurny Stacji Centralnej GOPR w Rabce-Zdroju odebrał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym w rejonie szczytu Rabskiej Góry nad Rabą Wyżną w Gorcach.

Alleluja!

Niedziela, 21 kwietnia 2019 08:25

Zdrowych, radosnych, spędzonych w gronie krewnych i przyjaciół Świąt Wielkanocnych - życzy Czytelnikom redakcja Gorczańskiego Portalu Informacyjnego Gorce24.pl.

Wierchy tracą punkty: Poprad odskakuje, a Jarmuta goni

Sobota, 20 kwietnia 2019 20:08

Wierchy Rabka-Zdrój zremisowały na wyjeździe z Laskovią Laskowa 1:1. Tylko jeden zdobyty punkt, zamiast trzech, zadziałał na korzyść największych rywali rabczan. Poprad Rytro wygrał swoje spotkanie i strącił Wierchy z pozycji lidera, a goniąca tę dwójkę Jarmuta Szczawnica, dzięki zwycięstwu, zbliżyła się do Wierchów na 4 punkty.

TV Gorce24

Piątek, 8 lutego 2019

Pokaz taneczny zespołów ze Studio Tańca So Beat

Czwartek, 31 stycznia 2019

36. Triolkowe Kolędowanie zespołów: Triola, Triole, Triolki

Poniedziałek, 28 stycznia 2019

Koncert chóru Szafrany w SP nr 3 na Słonem