• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 16 lipca 2024
  • Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Reklama
Wiadomości
Data: 10 kwietnia 2012, Wtorek / Ilość wyświetleń: 3721

Powstała Gorczańska Organizacja Turystyczna

Celem nadrzędnym Gorczańskiej Organizacji Turystycznej będzie kreowanie i promowanie pozytywnego i atrakcyjnego wizerunku regionu Gorców i Beskidu Wyspowego, Beskidu Sądeckiego, Pienin ze szczególnym uwzględnieniem Gminy Kamienica, w której Fundacja ma swoją siedzibę.

Gorczańska Organizacja Turystyczna postawiła sobie za cel wspieranie rozwoju turystyki, integrację środowisk turystycznych poprzez współpracę sektora publicznego z niepublicznym sektorem gospodarki turystycznej, stowarzyszeniami działającymi w sektorze turystyki i innymi organizacjami i przedsiębiorcami, prowadzenie Informacji Turystycznej, doskonalenie kadr turystycznych, prowadzenie badań marketingowych, analiz i monitoringu w zakresie turystyki, prowadzenie akcji promocyjnych w zakresie turystyki, sportu i kultury, organizowanie objazdów studyjnych, działania proekologiczne, ochronę dziedzictwa przyrodniczego oraz promocję rękodzieła ludowego.

Gorczańską Organizację Turystyczną tworzą osoby, które posiadają duże doświadczenie w turystyce, informacji turystycznej oraz w promocji turystycznej. Są to pracownicy biura promocji Samorządu Województwa Małopolskiego, osoby które posiadają doświadczenie w pracy w Informacji Turystycznej (TCI), pracownicy Lokalnej Grupy Działania.

Fundacja zaprasza do współpracy wszystkich, którzy posiadają ciekawe pomysły na promocję turystyczną okolic. Zaproszenie jest skierowane również do samorządów lokalnych oraz instytucji zajmujących się promocją i turystyką w regionie.

Źródło: malopolskie.pl
Reklama
Zobacz także

Zmarł Józef Mateja

Poniedziałek, 15 lipca 2024 16:53

Lustro Historii 2024

Poniedziałek, 15 lipca 2024 13:09

Jarmark w Muzeum im. Wł. Orkana

Poniedziałek, 15 lipca 2024 13:07
Reklama