• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 16 września 2011, Piątek / Ilość wyświetleń: 6436

Ławnicy sądowi wybrani

Pracownik Teatru Lalek „Rabcio” Teresa Borowska-Gacek ze Skomielnej Białej, pracownik Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju Danuta Majchrowicz ze Skawy i emerytowana rabczańska nauczycielka Magdalena Sychta z Rabki-Zdroju - to osoby wybrane przez Radę Miejską na ławników Sądu Rejonowego w Nowym Targu, jako przedstawiciele Miasta i Gminy Rabka-Zdrój.

Pierwsze dwie ławniczki zostały zgłoszone przez sąd, natomiast p. Sychtę zgłosili mieszkańcy gminy. Wszystkie kandydatki zostały jednogłośnie zaakceptowane przez Radę Miejską. Ławnikami będą przez czteroletnią kadencję.

Źródło: www.rabka.pl
Reklama
Zobacz także
Reklama