Wiadomości
Data: 16 września 2011, Piątek / Ilość wyświetleń: 6436
Ławnicy sądowi wybrani
Pracownik Teatru Lalek „Rabcio” Teresa Borowska-Gacek ze Skomielnej Białej, pracownik Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju Danuta Majchrowicz ze Skawy i emerytowana rabczańska nauczycielka Magdalena Sychta z Rabki-Zdroju - to osoby wybrane przez Radę Miejską na ławników Sądu Rejonowego w Nowym Targu, jako przedstawiciele Miasta i Gminy Rabka-Zdrój.
Pierwsze dwie ławniczki zostały zgłoszone przez sąd, natomiast p. Sychtę zgłosili mieszkańcy gminy. Wszystkie kandydatki zostały jednogłośnie zaakceptowane przez Radę Miejską. Ławnikami będą przez czteroletnią kadencję.
Źródło: www.rabka.pl
Źródło: www.rabka.pl
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama

















