• Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Wiadomości
Data: 15 września 2019, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1785

Ostra na remis (zdjęcia)

Ostra Olszówka/Raba Niżna po ciężkim meczu zremisowała na własnym stadionie z Zalesianką II Zalesie 1:1.

W pierwszej połowie bramkę na 1:0 dla Ostrej zdobył Mariusz Korzec, którego wyśmienitym podaniem obsłużył Arkadiusz Drąg. Drużyna miała w tej części gry jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale zabrakło wykończenia, natomiast goście trafili w poprzeczkę. Przez większą część meczu „Ostra” umiejętnie się broniła i nie pozwalała rywalom podejść pod własną bramkę. W drugiej połowie nasza drużyna zdobyła bramkę, jednak sędzia liniowy dopatrzył się spalonego i bramka nie została uznana, to była wyśmienita okazja do podwyższenia wyniku. Wydawało się, że zespół kontroluje przebieg meczu, jednak w końcówce spotkania ok 85 minuty po zamieszaniu podbramkowym goście oddali strzał, który po rykoszecie wpadł do siatki tuż przy słupku, a bramkarz w tej sytuacji był bezradny i na tablicy wynik 1:1. Końcówka spotkania była niezwykle nerwowa obie ekipy próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak wynik nie uległ już zmianie.

Ostra: T.Potaczek - D.Rutkowski, P.Knowa, M.Potaczek, K.Rutkowski, M.Korzec, M.Żurek, P.Bieniek (60 J.Świerk), A.Drąg (80 D.Lach), K.Biernat, M.Kaletka.

Bramka: M.Korzec 1x.