• Czwartek, 21 stycznia 2021
  • Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Informacje

LECZENIE CHORÓB UKŁADU POKARMOWEGO U DZIECI W ALLMEDICA W MSZANIE DOLNEJ (reklama)

Data: 30 listopada 2020, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 470

Choroby przewodu pokarmowego u dzieci, jak i u osób dorosłych pojawiają się coraz częściej, przez co niektóre z nich zaliczane są do chorób cywilizacyjnych. Zadaniem gastroenterologa, nazywanego też gastrologiem jest postawienie trafnej diagnozy i rozpoczęcie skutecznego leczenia.

Niektóre dolegliwości wymagają natychmiastowego leczenia, dlatego kiedy zaobserwujemy niepokojące objawy u dzieci, to nie powinniśmy zwlekać z wizytą u lekarza specjalisty. Dzięki temu możemy uniknąć poważnych konsekwencji.Gastrolog dziecięcy, to lekarz do którego powinniśmy się udać, kiedy dziecko skarży się na nieustające bóle brzucha, wymiotuje, ma wzdęcia, biegunki, anemię, odczuwa dyskomfort podczas przełykania czy też jak w przypadku niemowlęcia jest płaczliwe, pręży się, wygina i odmawia przyjmowania posiłków. Gastrolog zajmuje się też leczeniem chorób przewlekłych związanych z przewodem pokarmowym, dlatego jeżeli dziecko boryka się z refluksem żołądkowym, zespołem jelita drażliwego bądź potrzebuje porady dietetycznej w związku z posiadaną alergią pokarmową nie powinniśmy zwlekać z wizytą u tego specjalisty.

Odpowiadając na potrzeby najmłodszych pacjentów z całego terenu powiatu limanowskiego zapraszamy na konsultacje do gastrologa dziecięcego w Allmedica w Mszanie Dolnej.

Oferujemy fachowe doradztwo, diagnostykę oraz leczenie chorób gastrologicznych u pacjentów poniżej 18. roku życia. Lek. med. Łukasz Cichy – specjalista gastroenterologii dziecięcej odpowie na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości oraz w razie konieczności dobierze odpowiednie leczenie.Pan Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie w 2003 roku, następnie uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii oraz gastroenterologii dziecięcej. Od początku swojej drogi zawodowej i naukowo-dydaktycznej związany z Kliniką Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, gdzie pełni funkcję starszego asystenta oraz wykładowcy akademickiego, także dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców. Zatrudniony w kilku placówkach medycznych na terenie Krakowa w trybie leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego oraz całodobowych dyżurów medycznych.

Ultrasonografista dziecięcy posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego ze szczególnym zainteresowaniem ultrasonografią jamy brzusznej i przewodu pokarmowego dzieci. Aktywny członek wielu towarzystw naukowych - Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (PTGHIŻD), Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP), Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU, EFSUMB).

Ważne! Gastrolog (gastroenterolog) dziecięcy oprócz wiedzy z zakresu dziedziny, którą się zajmuje, musi też mieć dogłębne wiadomości z pediatrii i być dobrym pedagogiem i psychologiem. Dzieci to wymagający i specyficzni pacjenci, dlatego ich badanie i leczenie wymaga odpowiedniego podejścia. Ponadto u maleńkiego dziecka diagnozowanie np. refluksu żołądkowo-jelitowego bywa bardzo trudne, ponieważ taki pacjent nie potrafi jeszcze nazwać i opisać objawów, które odczuwa.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszego specjalisty!

Wybierz swój sposób rejestracji:
•+48 18 265 74 88 (Centrum Obsługi Pacjenta)
•e-rejestracja - https://er.allmedica.pl/
•zapisy w dowolnej placówce grupy ALLMEDICA


DLACZEGO ALLMEDICA?


ALLMEDICA to sieć klinik medycznych na terenie Małopolski zlokalizowanych w pięciu kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje pełen zakres konsultacji oraz specjalistycznych badań i zabiegów. Wysokiej klasy specjaliści oraz sprzęt najnowszej generacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz zadowolenia każdego Pacjenta.
✔️ umawianie godzinowe (wizyty bez kolejek!)
✔️ możliwość rejestracji online https://er.allmedica.pl/
✔️ szeroki zakres usług
✔️ profesjonalna i doświadczona kadra medyczna
✔️ diagnostyka laboratoryjna
✔️ nowoczesny sprzęt medyczny


Materiał promocyjny.