• Wtorek, 2 marca 2021
  • Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

Informacje

Szpital w Rabce-Zdroju rozpoczął rejestrację do szczepień na COVID-19

Data: 16 stycznia 2021, Sobota / Ilość wyświetleń: 1116

Pacjenci, którzy mają powyżej 80 lat mogą już rejestrować się w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju na termin szczepienia przeciw COVID-19.

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:
- od 15 stycznia 2021 r. wyłącznie osoby, które skończyły 80 lat,
- od 22 stycznia 2021 r. wyłącznie osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021r.

Jak się będzie można zarejestrować? Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - skontaktuj się konkretną placówką. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien

Numery telefonów do punktu szczepień prowadzonego przez Szpital Miejski w Rabce-Zdroju:
☎ 512-283-247
(rejestracja pon.- pt. w godz. 08.00 - 14.00).

System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Źródło: Szpital Miejski w Rabce-Zdroju