Wiadomości
Data: 24 września 2011, Sobota / Ilość wyświetleń: 6175
Rabczańscy oldboye nie chcą rdzewieć. W przyszłym roku planują zaprosić do rywalizacji kolegów z Mszany Dolnej
W Rabce-Zdroju zakończył się, trwający od lipca, a odbywający się pod auspicjami Urzędu Miejskiego i Miejskiego Ośrodka Kultury, II Turniej Tenisa Ziemnego Lato 2011 dla Oldboyów. Wzięło w nim udział 10 zawodników, mieszkańców miasta, przeważnie emerytów. Mecze rozgrywane były na kortach przy "Kresówce".
Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych: w kat. 50 - 60 lat zwyciężył Marek Świder, drugie miejsce zajął Andrzej Łopata, trzecie Wojciech Maciaszek; w kat. powyżej 60 lat wygrał Marian Lewczuk, drugi był Marian Pławnicki, a trzeci Norbert Galanty.
W piątek 23 września przy grillu na rabczańskim lodowisku odbyło się podsumowanie zmagań na korcie. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe plakietki oraz nagrody rzeczowe.
- Chcemy ten turniej rozszerzyć o mecze deblowe z kolegami z Mszany Dolnej - powiedział nam Andrzej Łopata, reprezentujący organizatorów turnieju. - Postaramy się, by za rok zawodników było więcej. Dla mnie i większości kolegów była to duża frajda. Udowodniliśmy sobie i pokazaliśmy innym, że w podeszłym wieku można być aktywnym i odnosić zwycięstwa nad własnymi słabościami, a także w sportowej rywalizacji nad kolegami.
(pk)
W piątek 23 września przy grillu na rabczańskim lodowisku odbyło się podsumowanie zmagań na korcie. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe plakietki oraz nagrody rzeczowe.
- Chcemy ten turniej rozszerzyć o mecze deblowe z kolegami z Mszany Dolnej - powiedział nam Andrzej Łopata, reprezentujący organizatorów turnieju. - Postaramy się, by za rok zawodników było więcej. Dla mnie i większości kolegów była to duża frajda. Udowodniliśmy sobie i pokazaliśmy innym, że w podeszłym wieku można być aktywnym i odnosić zwycięstwa nad własnymi słabościami, a także w sportowej rywalizacji nad kolegami.
(pk)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama

















