• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 27 września 2011, Wtorek / Ilość wyświetleń: 5418

Promesy na nowe wozy strażackie dla OSP

Siedem małopolskich jednostek OSP otrzymało dziś promesy na zakup nowych samochodów bojowych. Są to ochotnicze straże z Nowego Targu, Kościeliska, Pleśnej, Bukowiny Tatrzańskiej, Niedźwiedzia i Poręby.

Uroczyste przekazanie promes na dofinansowanie zakupu samochodów odbyło się dziś w Nowym Targu. Wręczali je Jerzy Maciak - dyrektor Zarządu Wykonawczego Zarządu Głównego Ochotniczych Straży Pożarnych i Edward Siarka - prezes Zarządu Wojewódzkiego OSP.

(mr)

Zdjęcie: Urząd Miasta w Nowym Targu
Reklama
Zobacz także
Reklama