• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 27 września 2011, Wtorek / Ilość wyświetleń: 5322

Czytelnik interweniuje: przepełnione kosze i śmieci wokół w miasteczku komunikacyjnym

RABKA-ZDRÓJ: Czy w miasteczku komunikacyjnym opróżnia się śmieci z koszy i czy straż miejska zapuszcza się w ten rejon? Wieczorami to strach tam chodzić, chmara wyrostków chodzi pijana i zaczepia przechodniów - interweniuje nasz Czytelnik, pisząc do nas pod pseudonimem Gumiś. Jako dowód swoich słów wysyła nam zdjęcia z miasteczka komunikacyjnego wykonane w sobotę 24 września.

Opracował (mr)
Reklama
Zobacz także
Reklama