• Gorczański Portal Informacyjny
  • Niedziela, 1 października 2023
  • Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Reklama
Informacje
Data: 5 czerwca 2023, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2037

Nowy prezes Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan (zdjęcia)

Rabczańscy górale z Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Rabce-Zdroju spotkali się w swojej siedzibie przy ulicy Podhalańskiej na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. W tym roku upłynęła bowiem trzyletnia kadencja obecnego zarządu, była więc okazja podsumować dotychczasowe inicjatywy i działania, a także porozmawiać o planach na przyszłość.

Dotychczasowy prezes Wiktor Zachwieja złożył sprawozdanie z działalności zarządu, a cały zarząd otrzymał absolutorium za jego wykonanie oraz gorące podziękowania i gratulacje za dotychczasową ciężką pracę i ogromne zaangażowanie, które przyniosły liczne owoce.

Związek w minionych trzech latach był jedną z najaktywniejszych i najbardziej widocznych organizacji w Rabce-Zdroju. Jego członkowie angażowali się w przygotowanie różnego rodzaju imprez i wydarzeń, organizowali zajęcia regionalne dla dzieci i młodzieży, naukę muzyki, śpiewu, tańca., obecni byli na najważniejszych wydarzeniach miejskich i religijnych. Prezes Zachwieja dziękował wszystkim członkom ustępującego zarządu za zaangażowanie, a pozostałym członkom za pomoc. Słowa podziękowania skierowano również do sponsorów, w tym m.in. dla Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju, który finansował imprezy regionalne związku oraz naukę dzieci i młodzieży. W wyborach niespodzianki nie było. Wiktor Zachwieja był jedynym kandydatem na kolejną, trzyletnią kadencję prezesa, a jego kandydatura zyskała zgodne poparcie członków Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Rabce-Zdroju.
Reklama
Zobacz także

Premiera w "Rabciu" (zdjęcia)

Sobota, 30 września 2023 19:51

Nowe fotele w kinie Śnieżka

Piątek, 29 września 2023 16:52

Didigoliada 2023

Piątek, 29 września 2023 15:02
Reklama