• Gorczański Portal Informacyjny
  • Niedziela, 14 lipca 2024
  • Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Reklama
Wiadomości
Data: 18 listopada 2023, Sobota / Ilość wyświetleń: 561

Jak stworzyć funkcjonalne stoisko na targi branżowe? Podpowiadamy! (Materiał Partnera)

Jeżeli lada chwila czekają na Ciebie wydarzenia branżowe, to doskonała okazja na rozpoczęcie procesu projektowania stanowiska na tego typu eventy. Pokazując się tam z najlepszej strony, masz spore szanse na zdobycie rzeszy nowych Klientów i maksymalizację dotychczasowych zarobków z tytułu prowadzenia własnej działalności.

W tym artykule podpowiemy Ci, jak powinno wyglądać projektowanie funkcjonalnego stanowiska na targi branżowe, którym zachwycisz obecnych w takim miejscu gości. Przeczytaj i zapisz nasze porady na przyszłość.

Dobre stoisko na branżowy event musi nawiązywać do prowadzonej przez Ciebie firmyI to pod każdym względem! Stosowanie pełnej identyfikacji wizualnej na etapie projektowania takich mobilnych punktów jest wręcz dziś obowiązkiem dla każdego przedsiębiorcy. Twoje logo, firmowy font czy kolorystka brandu idealnie pasuje właśnie na tego typu okazje. Dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg? Musisz pamiętać o roli, jaką pełni stanowisko na wydarzeniu o charakterystyce branżowej. Powinno ono maksymalnie przyciągać uwagę potencjalnych Klientów, którzy później z łatwością zapamiętają Twoją markę. A teraz wyobraź sobie sytuacje, że Twoje stanowisko nie wyróżnia się zupełnie niczym w zestawieniu z konkurentami. Słabe, prawda? Tylko prowadzona przez Ciebie firma posiada takie logo, hasła reklamowe czy zestawienie kolorystyczne, które nasuwa w pierwszej kolejności Twój brand w myślach Klientów. Dbając o zachowywanie pełnych standardów umieszczenia elementów identyfikacji wizualnej marki na takich projektach, dbasz jednocześnie o szybkie zapadanie w pamięci potencjalnych odbiorców. A na takim evencie znajdziesz ich całą masę!

Maksymalnie dopasuj mobilny punkt do własnych oczekiwań


Aby stanowisko na branżowym wydarzeniu było funkcjonalne, już na samym początku musisz wiedzieć, co dokładnie będzie na nim prezentowane. Jeżeli wystawa jest wyłącznie statyczna, to dobrym rozwiązaniem jest wydzielenie odpowiedniej przestrzeni na monitory od komputerów lub ekrany LCD montowane od wewnętrznej strony ścianki. Dużo więcej projektowego zachodu będzie w przypadku, kiedy planujesz aktywne pokazywanie nowości w swoim asortymencie. Zwłaszcza, że integracja z potencjalnym Klientem może przynieść Ci naprawdę wiele dobrego. Wówczas na stanowisku powinna znajdować się chociażby lada, za jaką stanie pracownik Twojej firmy. Dobrym rozwiązaniem byłoby otworzenie przestrzeni. Tak, aby goście byli w stanie wejść do środka i tam przyjrzeć się z bliska oferowanym przez Ciebie produktom. Niezależnie od tego, jaką dokładnie formę wybierzesz, idealne stanowisko na branżowe targi przygotuje dla Ciebie Omega System, czyli firma prowadząca portal qubesystem.pl. Ich 30-letnie doświadczenie sprawia, że są w stanie skutecznie zaprojektować platformy nawet dla najbardziej wymagających kontrahentów.
Reklama
Zobacz także

Inauguracja Galerii "Pod Aniołem" (zdjęcia)

Sobota, 13 lipca 2024 14:29

Ulica Zakopiańska otwarta (video)

Sobota, 13 lipca 2024 09:40

Sparing Wierchów

Sobota, 13 lipca 2024 09:31

Spacer Pamięci

Sobota, 13 lipca 2024 08:42

W sobotę otwarcie ulicy Zakopiańskiej!

Piątek, 12 lipca 2024 14:38
Reklama