• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 16 kwietnia 2024
  • Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Reklama
Wiadomości
Data: 10 lutego 2024, Sobota / Ilość wyświetleń: 1359

Halina Szewczyk kolejną kandydatką na wójta gminy Raba Wyżna

W tegorocznych wyborach samorządowych w Rabie Wyżnej o urząd wójta gminy będzie ubiegać się Halina Szewczyk. To, jak na razie, druga oficjalna kandydatka obok obecnego wójta Andrzeja Dziwisza, który jako pierwszy zadeklarował swój start.

Jak informuje sztab wyborczy kandydatki, Halina Szewczyk ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym. Przez ostatnie 15 lat kierowała Bankiem Spółdzielczym w Rabie Wyżnej. 44 lata pracowała w bankowości spółdzielczej.

Jednak to nie tylko umiejętności zarządcze są jej atutem – kandydatka podkreśla, że w swoim działaniu zawsze stawia na współpracę zespołową. "Przez lata przekonałam się, że sukces nie przychodzi sam. Osiąga się go poprzez współpracę połączonych serc i umysłów" – mówi Halina Szewczyk.

Dlaczego Halina Szewczyk zdecydowała się na kandydowanie? Odpowiedź jest prosta – pragnie, aby każdy mieszkaniec gminy Raba Wyżna był doceniany i traktowany z należną mu powagą i szacunkiem. Jej wizja opiera się na idei sprawiedliwości społecznej i bliskości władz lokalnych z mieszkańcami.

Źródło: KWW Haliny Szewczyk
Reklama
Zobacz także

"Święcone" u Podhalan (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:29

Pamięci ofiar Katynia i Smoleńska (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:26

Policjanci na pikniku

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 16:09

Koncert zespołu RENESANS

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 13:58
Reklama