• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 23 kwietnia 2024
  • Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Reklama
Wiadomości
Data: 26 lutego 2024, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1619

XI Senioriadę czas zacząć (zdjęcia)

26 lutego do Rabki-Zdroju przybyli uczestnicy XI Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady na Podhalu. Słuchacze uniwersytetów trzeciego wieku z całej Polski i z zagranicy spotkali się wieczorem w restauracji Victoria, na oficjalnym powitaniu i wieczorku zapoznawczym.

Wśród gości uroczystości obecni byli m.in. burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, prezes Rabczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Szarawra i przewodniczący komitetu organizacyjnego Senioriady Marek Szarawarski, którzy w imieniu organizatorów oficjalnie powitali wszystkich uczestników tegorocznej Senioriady.

Po oficjalnych przemówieniach wszyscy odśpiewali hymn Senioriady i zasiedli do kolacji. Po niej rozpoczęła się zabawa, do której przygrywał DJ Bogdan Świerczek „Bodzio”.

We wtorek dzień współzawodnictwa na Senioriadzie. Impreza rozpocznie się o godz. 8.30 w amfiteatrze ceremonią otwarcia, a zakończy o godz. 15.

Senioriada odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Rabki-Zdroju, Starosty Powiatu Nowotarskiego oraz Prezesa Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Reklama
Zobacz także

Podziękowania burmistrza Rabki-Zdroju

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 21:11

Pijana matka przyjechała po dziecko do szkoły

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 20:28

Posprzątali szlaki wokół Rabki (zdjęcia)

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 16:18

Nowenna Różańcowa

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 16:11
Reklama