• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 23 kwietnia 2024
  • Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Reklama
Wiadomości
Data: 28 lutego 2024, Środa / Ilość wyświetleń: 1945

Trzynastu rabczańskich urzędników odznaczonych przez Prezydenta RP

Prezydent RP Andrzej Duda uhonorował odznaczeniami państwowymi trzynastu pracowników Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju. Otrzymali je: Ewa Czyszczoń (Złoty Medal za Długoletnią Służbę), Agnieszka Cukrzycoń, Agnieszka Gacek, Joanna Grygorowicz, Agnieszka Kozłowska, Dariusz Makowski, Paweł Rapacz, Urszula Skawiańczyk-Sowa, Paweł Stachura (Srebrny Medal za Długoletnią Służbę) oraz Wioletta Miśkowiec, Wioletta Wróbel, Katarzyna Derek, Stanisław Kiersztyn (Brązowy Medal za Długoletnią Służbę)

- Te odznaczenia to uhonorowanie pracy na rzecz lokalnej społeczności. Pracy rzetelnej i wielowymiarowej. Pracy, która staje się służbą dla dobra całej wspólnoty. Za każdym z 13 medali, które miałam zaszczyt wręczyć, stoi zaangażowanie i poświęcenie w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dziękuję za Państwa profesjonalizm i chęć niesienia pomocy mieszkańcom Rabki-Zdroju. Serdecznie gratuluję i życzę nieustającego entuzjazmu oraz wszelkiej pomyślności – powiedziała wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger, podczas uroczystości w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, na której wręczyła Medale Za Długoletnią Służbę: 1 Złoty, 9 Srebrnych i 3 Brązowe pracownikom Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju.

Odznaczenia zostały nadane pracownikom samorządowym przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

W uroczystości, która odbyła się w Amfiteatrze podczas finału Senioriady, wziął udział burmistrz Leszek Świder i sekretarz miasta Robert Wodziak. - Chcę podziękować pracownikom naszego samorządu za ich wieloletnią pracę na rzecz naszego lokalnego środowiska i małej ojczyzny - powiedział burmistrz, dziękując pierwszej wojewodzie za przybycie do Rabki-Zdroju.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, mr/
Reklama
Zobacz także
Reklama