• Gorczański Portal Informacyjny
  • Poniedziałek, 20 maja 2024
  • Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Reklama
Wiadomości
Data: 5 kwietnia 2024, Piątek / Ilość wyświetleń: 1137

Głos oddany na KWW Rabczańska Wspólnota Samorządowa to głos za Zgodą Współpracą i Sukcesem (Materiał wyborczy KWW Rabczańska Wspólnota Samorządowa)

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym święcie demokracji, jakim jest możliwość wyboru swoich przedstawicieli do samorządu.

Zbliża się koniec kampanii wyborczej do samorządów. W trakcie tej kampanii mieli Państwo możliwość zapoznać się z programami wyborczymi przedstawianymi przez komitety, które zdecydowały się wystawić kandydatów na radnych do Rady Miejskiej i także kandydatów na Burmistrza Miasta. Grupa mieszkańców, przyglądając się działaniom samorządu od dłuższego czasu doszła do wniosku, że działania te nie spełniają oczekiwań w zakresie bieżącej działalności, jak również brak wystarczających działań w zakresie promocji, rozwoju Gminy, oraz pozostawiająca wiele do życzenia, współpraca Burmistrza z Radą Miasta ( a raczej jej brak). Obserwując rozwój sąsiednich Gmin trudno nie zgodzić się z osobami określającymi Rabkę -Zdrój jako Gminę "straconych szans". W tym stanie rzeczy Mieszkańcy postanowili utworzyć Komitet Wyborczy Wyborców Rabczańska Wspólnota Samorządowa, który wystawił kandydatów na Radnych do Rady Miasta jak również na Burmistrza Miasta. Wystawieni kandydaci są zdeterminowani dołożyć wszelkich starań, aby dokonać zmiany w funkcjonowaniu Samorządu i nawiązać współpracę z mieszkańcami, by wspólnie i w wzajemnym poszanowaniu przystąpić do zmiany wizerunku i rozwoju Naszego Miasta. Dokonamy zamiany agresji i niemożności na życzliwość i współpracę, doprowadzimy do zgody, rozwoju i sukcesu Najpiękniejszego Miasta na Świecie Rabki Zdroju.

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym święcie demokracji, jakim jest możliwość wyboru swoich przedstawicieli do samorządu.

7.04.2024r Zapraszamy na wybory

Twój głos ma znaczenie!

Głos oddany na KWW Rabczańska Wspólnota Samorządowa to głos za Zgodą Współpracą i Sukcesem
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony: FB Rabczańska Wspólnota Samorządowa.

https://m.facebook.com/RabczanskaWspolnotaSamorzadowa

Reklama
Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama