• Gorczański Portal Informacyjny
  • Czwartek, 20 czerwca 2024
  • Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama
Wiadomości
Data: 5 kwietnia 2024, Piątek / Ilość wyświetleń: 1144

Jak podsumowują kampanię? Do czego starali się przekonać wyborców? Dlaczego na nich zagłosować?

Na kilka godzin przed ciszą wyborczą zapytaliśmy o to wszystkich kandydatów na burmistrza Rabki-Zdroju.

Aleksandra Koper: - Jestem zadowolona ze spotkań z mieszkańcami. Wszystkie przebiegały w miłej i przyjemnej atmosferze. Byłam przez całą kampanię do ich dyspozycji, otwarta na rozmowę, słuchanie ich problemów. Oprócz przedstawiania programu poruszałam wszystkie istotne dla nich kwestie. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w tych spotkaniach. Swój program uważam za realny, możliwy do realizacji, oparty na mieszkańcach i ich faktycznych potrzebach.

Józef Łopata: - Nasza kampania, jako Rabczańskiej Wspólnoty Samorządowej, była bardzo dobra. Były miłe i konkretne rozmowy z mieszkańcami. Przedstawiliśmy nasz program, było wiele pytań i duże zainteresowanie naszymi propozycjami. Jako kandydat na burmistrza uważam, że jestem gwarantem rozwoju naszej gminy i zmiany z administrowania, jak to jest teraz, na prawdziwe zarządzanie, gdzie najważniejszy głos należy do mieszkańców. Głos na mnie, to głos za zgodą, współpracą i sukcesem gminy.

Leszek Świder: - W tej kampanii chciałem pokazać to, co udało nam się zrobić, wskazać miejsce, w którym jesteśmy i powiedzieć, co planujemy dalej, w nadchodzącej kadencji, zrobić. Tych pięciu lat nie zmarnowałem, jako burmistrz. Rabka się rozwinęła. Jestem człowiekiem pracowitym, staram się nie odpuszczać i gdzie tylko się da, staram się pozyskiwać pieniądze dla naszej gminy. Gmina, jako dobro wspólne, jest dla mnie najważniejsza.

Robert Wójciak: - Starałem się przekonać mieszkańców, że jestem dobrym kandydatem na burmistrza. Mam 12-letnie doświadczenie w samorządzie, więc nie muszę się uczyć wszystkie od początku, tylko mogę od razu przystąpić do pracy. I tak chcę zrobić – od razu rozpocząć realizację rzeczy, których oczekują mieszkańcy i które znalazły się w moim programie wyborczym - jak tylko wolą mieszkańców zostanę wybrany na burmistrza. Doświadczenie, wiedza i sprawczość – warto na mnie głosować, mam realny program i wiem co trzeba zrobić, żeby Rabka była atrakcyjna.
Reklama
Zobacz także
Reklama