• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 18 maja 2024
  • Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Reklama
Wiadomości
Data: 9 maja 2024, Czwartek / Ilość wyświetleń: 890

Rabkoland otwiera bramy dla szkół i przedszkoli z gminy Rabka Zdrój - ponad 800 dzieci bawiło się podczas Dnia Otwartego!

Na dzień 8 maja Rabkoland zaprosił dzieci ze szkół i przedszkoli z gminy Rabka-Zdrój w ramach wyjątkowego Dnia Otwartego. Ponad 800 uczniów skorzystało z możliwości odwiedzenia parku rozrywki. To wydarzenie było nie tylko świetną okazją do zabawy, ale także integracji i wspólnego spędzenia czasu poza szkolnymi murami.

Dzieci mogły skorzystać z wszystkich atrakcji dostępnych w Rabkolandzie oraz spotkać się z Owieczkami Irenkami i resztą ekipy parku. Animatorzy zaprosili Gości do wspólnych tańców, by uczynić ten dzień wyjątkowym i pełnym radości.

Dodatkowo, w ciągu dnia park odwiedziły również grupy Gości ze Słowacji, którzy mieli dzień wolny od pracy z okazji Święta Narodowego. Ich obecność dodatkowo uświetniła atmosferę w Rabkolandzie.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom, którzy przybyli i spędzili ten wyjątkowy dzień z nami. Zapraszamy wszystkich ponownie do Rabkolandu, gdzie czeka na Was wiele atrakcji i niezapomnianych chwil! — mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy parku.
Reklama
Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama