• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 16 lipca 2024
  • Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Reklama
Wiadomości
Data: 27 maja 2024, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 491

Dzień Dziecka w Rabkolandzie, czyli "Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca". Weekend atrakcji

Trwa wielkie odliczanie do jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez w Rabkolandzie! Mowa o dwudniowej zabawie z okazji Dnia Dziecka (1 i 2 czerwca), która upłynie pod znakiem niezwykłych atrakcji! „Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca”, bo tak brzmi nazwa eventu, przyniesie m.in. spektakle, tańce, animacje, zawody oraz… dojenie krowy Cioci Maryni! Park odwiedzi pszczelarz, a cały weekend będzie nawiązywał do natury i sielskiego klimatu.

Zbliża się Dzień Dziecka, a co za tym idzie — wspaniała impreza w Rabkolandzie! Podążając śladem ubiegłych lat, jeden z najpopularniejszych rodzinnych parków rozrywki w Polsce, przygotował na najbliższy weekend (1 i 2 czerwca) niesamowitą dawkę zabawy. Nazwa eventu „Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca” nie jest tutaj przypadkowa, zwłaszcza że w zlokalizowanym w Rabce-Zdroju parku czeka na Gości szereg atrakcji nawiązujących do natury, sielskiego stylu życia, słodkich wyrobów oraz pszczelarstwa. Oprócz tradycyjnej zabawy i korzystania z blisko 50 atrakcji Goście mogą liczyć na bogaty program imprezy. O czym konkretnie mowa?

- Park otwieramy tradycyjnie o godz. 10. O godz. 12 i 15 zaplanowaliśmy pokaz nowego spektaklu „Słodka Zagadka”, w którym nie zabraknie Krucabomby. To świetna okazja do zobaczenia wyjątkowego przedstawienia. Godz. 12:30 i 16 to już znane i lubiane dojenie krowy Cioci Maryni. Zabawa z pewnością dostarczy wiele frajdy, ale także wyczekiwaną nutkę rywalizacji - zapowiada Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

O godz. 13:15 i 15:30 Goście wezmą udział w zwariowanych tańcach prowadzonych przez wspaniałych animatorów. Będzie dużo dobrej muzyki, uśmiechów na twarzach oraz zabawy z bohaterami parku. To jednak zaledwie przedsmak atrakcji, które przygotowano w Rabkolandzie.

Uwaga! Nowa atrakcja

O godz. 13:30 odbędzie się inauguracja nowej atrakcji parku, czyli Uli Pana Trzmiela. Mowa o edukacyjnym placu zabaw, składającym się z trzech drewnianych uli, w których najmłodsi mogą wejść w buty kucharza, lekarza i majsterkowicza. To świetne miejsce rozwijające kreatywność i wyobraźnię, pozwalające zapoznać dzieci z tematyką różnych zawodów. Plac to nie tylko ule, ale także tematyczne dekoracje, edukacyjne tablice oraz mnóstwo odniesień do natury.

W godz. 13-16 na Gości będzie czekać Fotobudka 360°, która zapewni odwiedzającym wyjątkową pamiątkę z parku. O godz. 14 rozpoczną się zawody rodzinne. Podczas zabawy swoje umiejętności rywalizacji sprawdzą dzieci jak i dorośli. W trakcie obu dni Rabkoland odwiedzi także pszczelarz (godz. 10-17). Opowie on o swojej pracy i wprowadzi najmłodszych w świat miodu oraz pszczół.

- Jeżeli ktoś szuka pomysłu na dobrze spędzony Dzień Dziecka, to odwiedziny Rabkolandu będą strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy moc ciekawych wydarzeń w otoczeniu zieleni, podhalańskiej natury i czystego powietrza. Zapraszamy – zachęca Kamil Lech.

***

Warto przypomnieć, że weekend zabawy w Rabkolandzie rozpocznie się już 30 maja. W czwartek i piątek (podobnie zresztą jak i w sobotę oraz niedzielę) park będzie czynny dłużej, bo w godz. 10-18).
Reklama
Zobacz także
Reklama