• Gorczański Portal Informacyjny
  • Niedziela, 21 lipca 2024
  • Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Reklama
Wiadomości
Data: 19 czerwca 2024, Środa / Ilość wyświetleń: 490

IV Przegląd Przedszkolnych Grup Teatralnych "Mała Scenka" (zdjęcia)

Na scenie Teatru Lalek „Rabcio” odbył się IV Przegląd Przedszkolnych Grup Teatralnych „Mała Scenka”, którego organizatorem było Przedszkole w Chabówce. Wzięło w nim udział 7 przedszkoli z terenu Gminy Rabka-Zdrój. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Serdeczne podziękowania pragniemy złożyć na ręce dyrektor Krystyny Kachel oraz pracowników Teatru Rabcio za wszelką okazaną pomoc oraz możliwość występu na deskach ukochanego przez dzieci miejsca.

„Mała Scenka” jest wydarzeniem, które wspierają sponsorzy, dzięki czemu każda z grup otrzymuje upominki. Są nimi Urząd Miejski Rabka- Zdrój, Miejska Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Rabka- Zdrój, Fundacja Rozwoju Regionu Rabka, Sklep spożywczy "Eden" z Chabówki, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Adaś, Centrum Handlowe "Małgosia", Firma Brat pl.

Szczególne podziękowania i słowa wielkiego uznania składamy na ręce dzieci i nauczycieli za obecność oraz pracę związaną z przygotowaniem przedstawień. Każdy występ był wyjątkowy. Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że zawsze możemy liczyć na ich pomoc. W tym roku wcielili się w rolę aktorów i przygotowali bajkę pt. "Królewna na ziarnku grochu". Wszyscy aktorzy byli wspaniali, a gromkim brawom nie było końca. Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy
Reklama
Zobacz także
Reklama