Wiadomości
Data: 6 września 2024, Piątek / Ilość wyświetleń: 2769
Poszukiwany listem gończym 33-letni mieszkaniec Rabki-Zdroju zatrzymany przez policję. W jego mieszkaniu znaleziono dużą ilość narkotyków
Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju na terenie powiatu limanowskiego zatrzymali 33-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym celem odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę, a podczas przeszukania mieszkania zabezpieczyli blisko 700 gramów narkotyków. 33-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie oczekiwał na wyrok.
Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju od jakiegoś czasu realizowali czynności za poszukiwanym na podstawie listu gończego 33-letnim mieszkańcem Rabki-Zdroju. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy w Krakowie za przestępstwo pozbawienia człowieka wolności. Rozpoznanie i ustalenia operacyjne doprowadziły funkcjonariuszy na teren sąsiedniego powiatu limanowskiego, gdzie wynajmował mieszkanie.
W czwartek rano 33-latek został zatrzymany na jednej z ulic w gminie Niedźwiedź podczas jazdy samochodem. W trakcie kontroli, w jego portfelu policjanci znaleźli niewielkie ilości narkotyków, a podczas przeszukania mieszkania ujawniono i zabezpieczono blisko 700 gramów narkotyków.
Marihuana zapakowana w foliowe woreczki, pochowana była w szafkach i szufladach. Obok domu, w budynku gospodarczym znajdowało się również pomieszczenie z donicami i lampami przystosowane do uprawy konopi. 33-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, gdzie usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.
Na najbliższe 1,5 roku zgodnie z postanowieniem sądu trafił do zakładu karnego, gdzie będzie oczekiwał na wyrok. Za popełnione przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Źródło: KPP Nowy Targ
W czwartek rano 33-latek został zatrzymany na jednej z ulic w gminie Niedźwiedź podczas jazdy samochodem. W trakcie kontroli, w jego portfelu policjanci znaleźli niewielkie ilości narkotyków, a podczas przeszukania mieszkania ujawniono i zabezpieczono blisko 700 gramów narkotyków.
Marihuana zapakowana w foliowe woreczki, pochowana była w szafkach i szufladach. Obok domu, w budynku gospodarczym znajdowało się również pomieszczenie z donicami i lampami przystosowane do uprawy konopi. 33-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, gdzie usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.
Na najbliższe 1,5 roku zgodnie z postanowieniem sądu trafił do zakładu karnego, gdzie będzie oczekiwał na wyrok. Za popełnione przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Źródło: KPP Nowy Targ
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Ponad 260 uczestników uczciło pamięć Pierwszej Damy (zdjęcia)
Wtorek, 16 czerwca 2026 19:08Utrudnienia na ulicy Nowy Świat. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię
Wtorek, 16 czerwca 2026 15:56Brązowe dziewczyny z SP nr 1
Wtorek, 16 czerwca 2026 13:47Znaleziono kolejne ciało. To poszukiwany 19-latek podejrzany o zabójstwo
Wtorek, 16 czerwca 2026 11:21Tragedia w gminie Mszana Dolna. Nie żyje 19-latka, trwa obława za podejrzanym
Wtorek, 16 czerwca 2026 07:46
Zaproszenia
Zdjęcia
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju
Wtorek, 16 czerwca 2026
Wielki Finał Sezonu Artystycznego 2025/2026 Studia Tańca "So Beat"
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
49. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju - dzień 2
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















