• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 4 kwietnia 2013, Czwartek / Ilość wyświetleń: 2626

Dwaj rabczanie zatrzymani na kradzieży paliwa

Kradzież miała miejsce 1 kwietnia w Podwilku w godzinach wieczornych. Z pierwszych ustaleń wynikało, że nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu wężyka od baku w ciągniku rolniczym marki Ursus C330 dokonali kradzieży 30 litrów oleju napędowego oraz w ciągniku rolniczym Zetor w ilości 45 litrów na sumę strat 420 na szkodę mieszkańca Podwilka.

- W wyniku podjętych czynności w dniu 2 kwietnia w godzinach rannych policjanci Komisariatu Policji w Jabłonce zatrzymali dwóch sprawców: 47 i 21-letniego mieszkańca Rabki-Zdroju, których osadzono w policyjnych aresztach do dyspozycji prokuratury - informuje asp. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach.

(mr)
Reklama
Zobacz także
Reklama