Wiadomości
Data: 4 kwietnia 2013, Czwartek / Ilość wyświetleń: 2626
Dwaj rabczanie zatrzymani na kradzieży paliwa
Kradzież miała miejsce 1 kwietnia w Podwilku w godzinach wieczornych. Z pierwszych ustaleń wynikało, że nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu wężyka od baku w ciągniku rolniczym marki Ursus C330 dokonali kradzieży 30 litrów oleju napędowego oraz w ciągniku rolniczym Zetor w ilości 45 litrów na sumę strat 420 na szkodę mieszkańca Podwilka.
- W wyniku podjętych czynności w dniu 2 kwietnia w godzinach rannych policjanci Komisariatu Policji w Jabłonce zatrzymali dwóch sprawców: 47 i 21-letniego mieszkańca Rabki-Zdroju, których osadzono w policyjnych aresztach do dyspozycji prokuratury - informuje asp. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach.
(mr)
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama


















