• Gorczański Portal Informacyjny
  • Środa, 17 czerwca 2026
  • Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama
Wiadomości
Data: 5 kwietnia 2013, Piątek / Ilość wyświetleń: 3874

Czytelnik interweniuje: trzeba naprawić powalony słupek przy rondzie

RABKA-ZDRÓJ: "Do napisania tego listu skłoniła mnie pewna nieprzyjemna sytuacja mająca miejsce przy rondzie u zbiegu ulicy Zakopiańskiej i Orkana od strony apteki" - pisze w liście do redakcji Gorce24 Czytelnik Marian.

"Chodnik w tym miejscu jest bardzo wąski oddzielony jest od ulicy stalowymi słupkami oraz łańcuchami. Na pozór nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że jeden ze słupków został przewrócony przez skręcający samochód i w dużej części blokuje i tak już wąski ciąg pieszych w centrum miasta. Powalony słup leży już od około miesiąca, a urzędnicy rabczańscy nie zauważają problemu każdego dnia rano, kiedy jadą do pracy przez rondo. Wyrwany słupek stwarza duże zagrożenie dla osób pieszych, gdyż można się na nim przewrócić, a takie właśnie przypadki już miały miejsce. Należy koniecznie zrobić coś z tym słupem, naprawić aby nie doszło do większych nieszczęść. Zwracam się z prośbą do redakcji o interwencje i nagłośnienie problemu, może wtedy osoby odpowiedzialne zaczną działać".

Czytelnik Marian
Reklama

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

siusiak
08.04.2013 08:20
IP: 89.74.39.128

ludzie przecież ten słup jest powalony od bardzo dawna, nie wiecie, że taka teraz moda najnowsza, którą władze wprowadzają w Rabce. Oni celowo nie dbają i nie ustawiają go!!! Przy okazji chciałem zapytać władz jak tam projekt Niagary ? Mam nadzieję, że to był tylko żart albo zbyt rozwinięta wyobraźnia i fantazja włodarzy. Zaraz momencik przypominam sobie inny w tym stylu projekt....delfinarium haha Najpierw może słup postawcie, a nie bujacie w obłokach snując wizje nie z tej ziemi!!!

liderek
07.04.2013 14:46
IP: 87.207.3.213

Obserwator...a Ty jaki masz problem? Nie wiesz ile sobie premii dać? Bo to jest największy problem rządzących, ile sobie dać, tak żeby się nie wydało.

obserwator
07.04.2013 12:52
IP: 83.28.0.30

Jeszcze tyle komentarzy nie widziałem na tym portalu.Widać w Rabce nie macie większych problemów.

do tubylec
06.04.2013 21:45
IP: 89.74.39.128

chyba mocno byleś pod wpływem skoro krzywy słupek widzisz jako wyprostowany. Przechodziłem o 21 jak był powalony tak dalej leży.

elżbieta
06.04.2013 19:58
IP: 89.74.39.128

kolejny przykład jak władza dba o obywateli BRAWO URZĘDNICY, STRAŻNICY i wszyscy odpowiedzialni!!!! Wstyd!!!! Wstyd!!! i jeszcze raz Wstyd!!!!

Mario
06.04.2013 18:12
IP: 178.43.175.171

Szwagier nie widzi problemu, ponieważ sam niedowidzi, to dajcie mu spokój.

Wacek
06.04.2013 14:19
IP: 178.43.155.70

Dajcie spokój Wójciakowi, on ma ważniejsze sprawy niż jakiś g...ny słupek. Musi zasięgnąć opini proboszcza ze swojej parafii jak ten problem roziązać. Zapewne ta procedura trochę potrwa, bo problem będzie musiał się oprzeć o Radę Parafialną na której Robuś przewodzi.

tubylec
06.04.2013 12:51
IP: 83.27.207.101

Jechałem dziś tamtędy i o dziwo słupek się wyprostował. Może w nocy szła jakaś grupa (nocnych spacerowiczów) i któryś się wypieprzył i ze złości słupek wyprostowali! Z reguły robią to na odwrót!

strazniktexasu
06.04.2013 12:33
IP: 83.27.229.62

to nie łazic na oślep. Patrzcie pod nogi barany!!!!

czeslaw
06.04.2013 08:39
IP: 95.51.164.252

Sam poslizglem sie i wyladowalem na tym slupie i ledwo co bym reke zlamal.

Do władz
05.04.2013 22:56
IP: 83.26.191.20

Robercie, czy nie zauważasz problemu? Czy trzeba Ci tłumaczyć jak sołtys krowie, że należałoby to naprawić wreszcie? Czy muszą ukazywac się listy tego typu, abyście się wzięli w końcu do roboty? Apeluję o większe zainteresowanie problemami społeczności, której de facto się przewodzi

rozrzutny krakus
05.04.2013 22:55
IP: 109.243.17.172

Miasto jest podobno patrolowane przez Szwagra i jego Straż Miejską . Z samochodu wysiadać im się nie chce, więc nic nie wiedzą , o niczym nie słyszeli ,ale spoko. Piechotą nikt ze swoich po Rabce nie chodzi, więc o słupek się nie potknie , a pospólstwo niech uważa

alejandra
05.04.2013 22:31
IP: 31.1.118.151

Panie Robercie Wojciaku proszę o interwencję i działanie, czy jest Pan niewidomy i nie dostrzega Pan problemu. Zrób Pan coś wreszcie dla obywateli i wyborców bo póki co to ja daję Panowi żółtą kartkę.

maja
05.04.2013 22:27
IP: 31.1.118.151

Pani Przybyłowa weźmie się do roboty wreszcie!!!

maurycy
05.04.2013 22:26
IP: 31.1.118.151

Perła Przybyło zapewne widziała ten słup podobnie jak Wójciok ale co ich to obchodzi. Ważniejsze uśmiechnąć się na zdjęciu i udawać, że wszystko pieknie. Takie detale pokazują jak władza Rabki traktuje zwykłych obywateli.

max
05.04.2013 21:53
IP: 75.3.138.44

To robota dla straży miejskiej,oni się nudzą jak mopsy.To im należy zgłosić,chociaż dobrze wiedzą ale udają że nic nie widzą.I za takie olewanie sprawy należy się im nagana albo zwolnienie z pracy.

Robuś W
05.04.2013 21:40
IP: 83.26.191.20

Naprawa nie nastąpi tak szybko , ponieważ Perła będzia musiała ogłosić przetarg na tak poważną robotę. A tak poważnie to cała Rabka jest niechlujna jak ten słupek. Jaki gospodarz, takie miasto.

liderek
05.04.2013 21:01
IP: 87.207.3.213

To ja się pytam, po jakiego czorta mamy tą sławetną straż miejską, która ma dbać między innymi o bezpieczeństwo w mieście? Nie widzą tego problemu? Nie mają numeru telefonu do służb które powinny się tym zająć? Setki urzędników, dyrektorów różnych instytucji, a jak przychodzi co do czego, to nie ma nikogo odpowiedzialnego. Cała POLSKA, już rzygać się chce tym wszystkim.

wojtek K
05.04.2013 16:29
IP: 83.26.191.20

Dobrze, że nareszcie ktoś to zauważył, przecież można sie na tym słupku poważnie poturbować, szczególnie w nocy kiedy jest słabo widoczny. Ale kogo to obchodzi, najważniejsze że samochodem można przejechać do U.M, a ci którzy chodzą na nogach mogą się pozabijać

słupek
05.04.2013 15:45
IP: 91.231.23.50

Marian -Nie plątaj się po Rabce po pijaku to nic Ci się nie stanie!!!

Zobacz także
Reklama