Busy do Glisnego wrócą, ale nie tak szybko, jak myślano
Opóźnia się ponowne uruchomienie komunikacji pasażerskiej na trasie Mszana Dolna - Glisne. Po tym, jak z kursowania na tej trasie zrezygnował dotychczasowy przewoźnik, starania o ponowne uruchomienie linii podjęła mszańska gmina. Udało się - kursy ma podjąć Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Pasyk & Gawron z Limanowej. Władze gminy zapowiedziały nawet, że kursy ruszą od początku marca, ale minął miesiąc i mieszkańcy wsi nadal nie mają się czym dostać do Mszany Dolnej. Wszystko poprzez procedury...
- To wszystko nie jest takie proste, ale kursy wrócą na pewno. Na razie nie umiem powiedzieć, kiedy to się stanie, ale myślę, że więcej będziemy wiedzieć w przyszłym tygodniu - mówi wójt Bolesław Żaba.
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku
Komentarze
05.04.2013 17:40
IP: 83.10.93.218
Przerzucanie odpowiedzialności na mieszkańców jest ohydne. Z tego co wiem to nikt nie donosił do Urzędu Marszałkowskiego , aby donieść trzeba napisać skargę, a czy ona była!? Chyba że donosem nazwiemy zapytanie dlaczego na Glisne nie ma biletów miesięcznych?Było to zapytanie, które miało pomóc przewoźnikowi, ale pytający nie miał wiedzy, na jakiej zasadzie busy jeżdżą na Glisne. Czy jest to uczciwe, że przez lata nie można było kupić na Glisne nie tylko biletu miesięcznego. Bardzo łatwo teraz jest szukać winnych, aby siebie usprawiedliwić! Oj nie ładnie nie ładnie!!!


















