• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 6 kwietnia 2013, Sobota / Ilość wyświetleń: 3618

Amfiteatr w Kasinie Wielkiej

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej czeka już tylko na otrzymanie prawomocnego pozwolenia na budowę, by ogłosić przetarg na budowę amfiteatru w Kasinie Wielkiej. - To kwestia dni - mówi wójt Bolesław Żaba.

Amfiteatr z alejkami spacerowymi powstanie przy remizie OSP w Kasinie Wielkiej. Inwestycja ta jest finansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Unia Europejska da gminie pieniądze, ale dopiero wtedy, gdy amfiteatr zostanie wybudowany. Dlatego Rada Gminy podjęła na ostatniej sesji uchwałę, by zaciągnąć na budowę amfiteatru kredyt w wysokości 237 tysięcy złotych, ale potem spłacić go z otrzymanej z unii dotacji.

(mr)
Reklama

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

mieszkaniec KW
17.04.2013 20:09
IP: 83.4.34.137

kur*a to nareszcie coś będzie bo tu to takie zadupie....

obserwator
06.04.2013 19:09
IP: 79.191.124.17

Czy to spóźniony prima aprilis?

dopravca
06.04.2013 15:27
IP: 91.231.23.152

Jeszcze jedno miejsce dla pijaczków...Kasinie tak potrzebny amfiteatr jak pijaczkom popychacz :))

Zobacz także
Reklama