• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 9 czerwca 2026
  • Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Reklama
Wiadomości
Data: 7 kwietnia 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2775

Nie wszystkie wyciągi narciarskie są nieczynne

Mimo iż śnieg zalega jeszcze na wielu stokach, większość wyciągów narciarskich w naszym regionie zakończyło już tegoroczny sezon zimowy. Wyjątek stanowi stacja narciarska w Kasinie Wielkiej, która wciąż zaprasza narciarzy do szusowania. Pokrywa śnieżna wynosi tu od 100 cm do 150 cm, a trasy są wyratrakowane. Czynny jest także stok we Spytkowicach, ale już tylko w weekendy. Tu pokrywa śnieżna wynosi od 50 do 120 cm.

Pozostałe wyciągi - w Rabce-Zdroju (Polczakówka i Zaryte), Chabówce i Lubomierzu - zakończyły już sezon.

(mr)
Reklama
Zobacz także
Reklama