Wiadomości
Data: 21 kwietnia 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3358
Posterunek energetyczny w Rabce-Zdroju zostanie zlikwidowany
Przedstawiciele firmy Tauron potwierdzili w rozmowie z władzami miasta, podczas spotkania do którego doszło w Krakowie, że posterunek energetyczny w Rabce-Zdroju będzie zlikwidowany - informuje "Tygodnik Podhalański".
- Usłyszałam, że zmiany potrwają jeszcze co najmniej rok. Firma zamierza zainwestować w sieć i nowe technologie. Nikt z posterunku energetycznego w Rabce nie straci pracy. Ludzie będą tylko przeniesieni do Mszany Dolnej lub Jordanowa. Zdaniem przedstawicieli Tauronu odległość od tych miejscowości nie stanowi problemu w usuwaniu awarii. W ważnej kwestii uzgodnień inwestycji prezes zapewnił mnie, że wszystkie formalności petenci nadal będą załatwiać w Nowym Targu - powiedziała "Tygodnikowi" burmistrz Ewa Przybyło.
Oprac. (mr)
Oprac. (mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama


















