• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 15 czerwca 2024
  • Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Reklama
Wiadomości
Data: 26 października 2011, Środa / Ilość wyświetleń: 5777

Nagrody dla rabczańskich dyrektorów i nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Ewa Przybyło przyznała nagrody szesnastu nauczycielom, którzy w swojej pracy wybijają się ponad przeciętność oraz dyrektorom szkół gminnych. Złożenie gratulacji oraz wręczenie dyplomów uznania i nagród finansowych miało miejsce na środowej, uroczystej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w Pawilonie Modrzew Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc przy ul. Prof. Jana Rudnika.

- Dzięki Waszej pracy, dzięki temu, co się dzieje w naszych placówkach oświatowych, Minister Edukacji odznaczył mnie Medalem za Zasługi dla Edukacji. Ten medal jest dla Was i za waszą pracę, za co szczególnie dziękuję - powiedziała burmistrz, zwracając się do nagrodzonych.

W tym roku na uznanie zasłużyli: Ewa Chorążak-Gacek – dyrektor SP nr 2, Urszula Rzepka – dyrektor SP nr 4, Wanda Macioł-Urbańczyk – dyrektor Gimnazjum nr 1, Barbara Rapacz – dyrektor Zespołu Przedszkoli Specjalnych w Rabce-Zdroju, Maria Luberda – nauczyciel ZPS w Rabce-Zdroju, Monika Karpiel – dyrektor Przedszkola nr 1, Małgorzata Jugowicz – dyrektor Przedszkola nr 2, Maria Drzyzga – dyrektor Przedszkola w Chabówce, Barbara Fudro i Halina Pałasz – nauczyciele Przedszkola w Chabówce, Andrzej Zając – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Jarosław Janik – dyrektor ZSPiG w Rdzawce, Bożena Sadkowska – nauczyciel ZSPiG w Rdzawce, Stanisław Skawski – dyrektor ZSPiG w Ponicach, Piotr Czyszczoń – nauczyciel ZSPiG w Ponicach oraz Lucjan Kapera – dyrektor SSPiG w Chabówce.

www.rabka.pl
Reklama
Zobacz także

Absolutorium i wotum zaufania

Piątek, 14 czerwca 2024 22:03

Wieczór filmowy dla pań w kinie "Śnieżka"

Piątek, 14 czerwca 2024 12:55

Zagórzańska Msza św.

Piątek, 14 czerwca 2024 12:37
Zaproszenia
Zdjęcia

Koncert Szkoły Muzycznej

Piątek, 14 czerwca 2024

X edycja konkursu "Pięknego Czytania"

Czwartek, 13 czerwca 2024

Archidiecezjalny Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 10 czerwca 2024
Ogłoszenia
Reklama