• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 18 maja 2024
  • Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Reklama
Wiadomości
Data: 10 listopada 2011, Czwartek / Ilość wyświetleń: 4557

Made in Rabka - nadchodzi finał konkursu

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie projektu Made in Rabka i tym samym rozstrzygnięcie konkursu o tytuł "Kulturowego Produktu Roku - Rabcool 2011".

Made In Rabka jest projektem mającym na celu promowanie ludzi kreatywnych, wykonujących ciekawe przedmioty z dziedziny sztuki użytkowej. Być może któryś z ich pomysłów będzie miał szanse stać się oryginalna pamiątką z Rabki. Oby tak się stało.

O nagrodę walczy 18 uczestników zgłoszonych do konkursu. Przyznane zostaną trzy nagrody: Nagroda Jury, którą przyzna komisja konkursowa składająca się ze znanych artystów (Ewa Łaczek-Daleki, Piotr Bies, Jerzy Treit), Nagroda Internautów - wyłoniona za pomocą internetowej sondy oraz trzecia, niezależna nagroda ufundowana przez Fundacje Rozwoju Regionu Rabka.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 6 grudnia 2011r. w pijalni Zakładu Przyrodoleczniczego i będzie połączone z kiermaszem wyrobów osób nominowanych oraz ze specjalnym koncertem, podczas którego wystąpią znani rabczańscy muzycy, grający na co dzień w innych składach. W tym dniu muzyków złączy wspólna idea oraz Piotrek Kolecki trzymający piecze nad koncertem.

Obszerne artykuły i wywiady z osobami nominowanymi do konkursu znajdują się w poszczególnych numerach "Wieści Rabczańskich" oraz na stronie Stowarzyszenia Kulturowy Gościniec.

Na swojego faworyta będzie można glosować za pomocą strony www.kulturowygosciniec.region-rabka.pl, na której zostanie uruchomiona specjalna sonda. Głosowanie będzie trwać dwa tygodnie od 15 do 30 listopada 2011 r. Nominacje można zobaczyć tutaj: http://kulturowygosciniec.region-rabka.pl/madeinrabka.html.

Źródło: organizatorzy / opracował (mr)
Reklama
Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama