Wiadomości
Data: 16 sierpnia 2011, Wtorek / Ilość wyświetleń: 7873
Otwarcie basenu i nowego klubu dyskotekowego w Rabce
W środę o g. 10 otwarty zostanie basen przy ul. Do Pociesznej Wody (wstęp darmowy), a w piątek o g. 20 w budynku obok, w którym kiedyś mieściła się m.in dyskoteka Vega, nastąpi otwarcie nowego, tanecznego klubu muzycznego - Strefa 1 (wstęp od 18 lat).
Dzierżawcą całego obiektu, czyli basenu, terenu i budynków, jest Józef Łopuch. Nieruchomość dostał od Urzędu Miejskiego w zarząd na 40 lat wiosną tego roku i już wtedy zapowiedział, że ożywi to miejsce jeszcze w te wakacje. Słowa dotrzymał. Jak wyglądają efekty jego pracy - przekonamy się w tym tygodniu.
mr/
mr/
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Ponad 260 uczestników uczciło pamięć Pierwszej Damy (zdjęcia)
Wtorek, 16 czerwca 2026 19:08Utrudnienia na ulicy Nowy Świat. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię
Wtorek, 16 czerwca 2026 15:56Brązowe dziewczyny z SP nr 1
Wtorek, 16 czerwca 2026 13:47Znaleziono kolejne ciało. To poszukiwany 19-latek podejrzany o zabójstwo
Wtorek, 16 czerwca 2026 11:21Tragedia w gminie Mszana Dolna. Nie żyje 19-latka, trwa obława za podejrzanym
Wtorek, 16 czerwca 2026 07:46
Zaproszenia
Zdjęcia
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju
Wtorek, 16 czerwca 2026
Wielki Finał Sezonu Artystycznego 2025/2026 Studia Tańca "So Beat"
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
49. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju - dzień 2
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















