Wiadomości
Data: 17 sierpnia 2011, Środa / Ilość wyświetleń: 12979
Basen w Rabce-Zdroju już otwarty
Około sto osób przyszło dziś z ręcznikami na otwarcie basenu przy ul. Do Pociesznej Wody w Rabce-Zdroju. Dziś wstęp jest darmowy. Od jutra bilet dla osoby dorosłej będzie kosztował 12 zł, zniżkowy 8 zł, a dzieci do lat czterech wejście gratis. Basen otwarty jest w godz. 10:00-18:00. Bezpieczeństwa strzeże ratownik.
mr/ fot. Piotr Kuczaj
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Ponad 260 uczestników uczciło pamięć Pierwszej Damy (zdjęcia)
Wtorek, 16 czerwca 2026 19:08Utrudnienia na ulicy Nowy Świat. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię
Wtorek, 16 czerwca 2026 15:56Brązowe dziewczyny z SP nr 1
Wtorek, 16 czerwca 2026 13:47Znaleziono kolejne ciało. To poszukiwany 19-latek podejrzany o zabójstwo
Wtorek, 16 czerwca 2026 11:21Tragedia w gminie Mszana Dolna. Nie żyje 19-latka, trwa obława za podejrzanym
Wtorek, 16 czerwca 2026 07:46
Zaproszenia
Zdjęcia
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju
Wtorek, 16 czerwca 2026
Wielki Finał Sezonu Artystycznego 2025/2026 Studia Tańca "So Beat"
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
49. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju - dzień 2
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















