• Gorczański Portal Informacyjny
  • Środa, 22 maja 2024
  • Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
Reklama
Wiadomości
Data: 19 listopada 2011, Sobota / Ilość wyświetleń: 3684

Z piekła do nieba - Mszanka wygrywa po zaciętym meczu

W Piekarach zespół MGKS Mszanka rozegrał swój kolejny mecz w ramach 6 kolejki IV ligi siatkówki mężczyzn. Spotkanie zostało przełożone z poprzedniej soboty. Po drugiej stronie siatki stanęła drużyna Siemaszka Piekary - bardzo solidny zespół, który plasuje się w górnej części tabeli. Siatkarze Mszanki niesieni falą ostatnich sukcesów podeszli bardzo skoncentrowani i zdeterminowani do spotkania i wygrali je 3:2.

Pierwsze dwa sety,to jak przyznaje trener Mszanki Artur Żaba, znakomita gra gospodarzy. - Wydawało się, że pakujemy torby i wracamy pobici - wspomina. W trzecim secie zespół z Zagórza pokazał jednak charakter, zwarł szyki i zdeklasował rywali przy wyśmienitej zagrywce kapitana zespołu Michała Fifańskiego. Siemaszka po tym secie z opuszczoną głową wyszła do czwartego seta, którego także znacznie przegrała. W tie-breaku sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło - "Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2". - Cieszę się ogromnie, bo takie mecze rodzą zespół i ducha drużyny. Odrodzić się po dwóch wyraźnie przegranych setach może tylko drużyna z charakterem i my go niewątpliwie posiadamy - mówi trener Artur Żaba.

Kolejny mecz zostanie rozegrany 26 listopada o godz. 18.00 w hali przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej. Tym razem rywalem Mszanki będzie KS Ryglice.

Opracował (mr)
Reklama
Zobacz także

Dzień Dziecka w Teatrze Lalek "Rabcio"

Środa, 22 maja 2024 11:01

Konkurs Pięknego Czytania

Środa, 22 maja 2024 07:04

Nominacje dyrektorskie

Wtorek, 21 maja 2024 19:18
Reklama