Wiadomości
Data: 14 kwietnia 2014, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2693
Mistrzowie z ZSTI
Spektakularny sukces – III miejsce na podium, odniosła drużyna Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej podczas Wojewódzkiej Licealiady Piłki Ręcznej Chłopców.
W turnieju, który odbył się w czwartek 10 kwietnia w Tarnowie, oprócz drużyny ZSTI, o laury walczyło pięć innych zespołów: z Bochni, Tarnowa, Libiąża, Suchej Beskidzkiej i Krakowa.
Drużyna ZSTI odniosła jedną porażkę, jeden raz zremisowała i aż dwa razy pokonała przeciwników, co w efekcie pozwoliło na zajęcie III miejsca w Małopolsce.
Jak podkreśla trener drużyny, nauczyciel wf-u w ZSTI, mgr Jan Nawieśniak, zawodnicy ZSTI prezentowali się bardzo dobrze, nie ustępując umiejętnościami nawet zawodnikom drugoligowym z drużyn przeciwnych. Sami mistrzowie podsumowują, że nie było łatwo, ale na pewno było warto walczyć. Przygotowania do turnieju trwały blisko pół roku, a sukces był okupiony ciężką pracą całej drużyny, którą znaczną część stanowią uczniowie kl. 4TB: Mariusz Palac, Bartłomiej Gruszkowski, Dawid Pitek, Damian Pazdur, Adrian Cieżak, Mateusz Piwowar, Krystian Niedośpiał, Artur Popławski i Adam Misiura. Mimo iż grali oni w barwach ZSTI po raz ostatni, z pewnością będą wzorem dla swoich młodszych kolegów z drużyny: Wojtka Jarosza, Zbyszka Piwowara, Michała Dudzika, Krzysztofa Olszewskiego (kl.2TB) i Łukasza Franczaka (kl.3TE), którzy w przyszłym roku z pewnością z takim samym zapałem i zaangażowaniem będą walczyć o jeszcze lepszą lokatę na podium.
Źródło: materiały prasowe szkoły
Drużyna ZSTI odniosła jedną porażkę, jeden raz zremisowała i aż dwa razy pokonała przeciwników, co w efekcie pozwoliło na zajęcie III miejsca w Małopolsce.
Jak podkreśla trener drużyny, nauczyciel wf-u w ZSTI, mgr Jan Nawieśniak, zawodnicy ZSTI prezentowali się bardzo dobrze, nie ustępując umiejętnościami nawet zawodnikom drugoligowym z drużyn przeciwnych. Sami mistrzowie podsumowują, że nie było łatwo, ale na pewno było warto walczyć. Przygotowania do turnieju trwały blisko pół roku, a sukces był okupiony ciężką pracą całej drużyny, którą znaczną część stanowią uczniowie kl. 4TB: Mariusz Palac, Bartłomiej Gruszkowski, Dawid Pitek, Damian Pazdur, Adrian Cieżak, Mateusz Piwowar, Krystian Niedośpiał, Artur Popławski i Adam Misiura. Mimo iż grali oni w barwach ZSTI po raz ostatni, z pewnością będą wzorem dla swoich młodszych kolegów z drużyny: Wojtka Jarosza, Zbyszka Piwowara, Michała Dudzika, Krzysztofa Olszewskiego (kl.2TB) i Łukasza Franczaka (kl.3TE), którzy w przyszłym roku z pewnością z takim samym zapałem i zaangażowaniem będą walczyć o jeszcze lepszą lokatę na podium.
Źródło: materiały prasowe szkoły
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama


















