Wiadomości
Data: 12 maja 2014, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1930
Trzy promile za kierownicą
W niedzielę późnym popołudniem, w Olszówce, policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który kierował samochodem VW Golf po pijanemu. Badanie alkomatem wykazało, że ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany, straci prawo jazdy i czeka go stawiennictwo przed sądem.
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
VIII Retro Piknik "Dawnej Rabki Czar" - Rabka-Zdrój znów cofnie się w czasie
Piątek, 5 czerwca 2026 11:11"Rabka - topografia pamięci". Wyjątkowy wernisaż w Galerii "Pod Aniołem" (zdjęcia)
Piątek, 5 czerwca 2026 07:15Procesje Bożego Ciała przeszły ulicami Rabki-Zdroju (zdjęcia)
Czwartek, 4 czerwca 2026 14:02Śmigłowiec rozbił się na zboczach Lubogoszczy. Trwa wyjaśnianie przyczyn katastrofy
Czwartek, 4 czerwca 2026 08:59
Zaproszenia
Zdjęcia
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Procesje Bożego Ciała przeszły ulicami Rabki-Zdroju
Czwartek, 4 czerwca 2026
XVIII Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy
Wtorek, 2 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















