• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 6 czerwca 2026
  • Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego
Reklama
Wiadomości
Data: 12 maja 2014, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1930

Trzy promile za kierownicą

W niedzielę późnym popołudniem, w Olszówce, policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który kierował samochodem VW Golf po pijanemu. Badanie alkomatem wykazało, że ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany, straci prawo jazdy i czeka go stawiennictwo przed sądem.

(mr)
Reklama
Zobacz także
Reklama