Wiadomości
Data: 14 maja 2014, Środa / Ilość wyświetleń: 2567
Akcja krwiodawstwa
W niedzielę 18 maja 2014 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oddział terenowy w Nowym Targu przy współpracy z Parafią Św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju organizuje cykliczną akcję krwiodawstwa. Krew będzie można oddać w godzinach od 9:00 do 14:30 w parafialnych salkach katechetycznych przy ul. Orkana.
Jak oddać krew? Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciąg 24 godzin przed oddaniem krwi. Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, paszport, prawo jazdy, dawca wielokrotny - również legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
Źródło: materiały prasowe
Źródło: materiały prasowe
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
VIII Retro Piknik "Dawnej Rabki Czar" - Rabka-Zdrój znów cofnie się w czasie
Piątek, 5 czerwca 2026 11:11"Rabka - topografia pamięci". Wyjątkowy wernisaż w Galerii "Pod Aniołem" (zdjęcia)
Piątek, 5 czerwca 2026 07:15Procesje Bożego Ciała przeszły ulicami Rabki-Zdroju (zdjęcia)
Czwartek, 4 czerwca 2026 14:02Śmigłowiec rozbił się na zboczach Lubogoszczy. Trwa wyjaśnianie przyczyn katastrofy
Czwartek, 4 czerwca 2026 08:59
Zaproszenia
Zdjęcia
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Procesje Bożego Ciała przeszły ulicami Rabki-Zdroju
Czwartek, 4 czerwca 2026
XVIII Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy
Wtorek, 2 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















