• Gorczański Portal Informacyjny
  • Poniedziałek, 20 maja 2024
  • Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Reklama
Wiadomości
Data: 23 listopada 2011, Środa / Ilość wyświetleń: 4208

Udany start UKS Oset Łostówka w Małopolskiej Lidze Młodziczek

W minioną niedzielę w Wiśniowej piłkarki nożne z Łostówki przystąpiły do rywalizacji w Małopolskiej Lidze Młodziczek. Pierwszy występ w tegorocznych rozgrywkach ligowych wypadł obiecująco, zawodniczki UKS Oset nie przegrały żadnego meczu.

Nasze zawodniczki odniosły cztery zwycięstwa i zremisowały jeden mecz (0:0) ze zwycięzcą zeszłorocznych zmagań - drużyną Naprzód Sobolów. Po dwóch turniejach UKS Oset Łostówka zajmuje trzecią pozycję w lidze. Jednak mamy sporo zaległych meczy, gdyż nie wystąpiliśmy w pierwszym turnieju w Regulicach. Jest jeszcze wiele punktów do zdobycia co nastawia nas optymistycznie do kolejnych spotkań. W drużynie Łostówki wystąpiły: Myszogląd Daria, Więckowska Oliwia, Jackowiec Łucja, Myszogląd Marzena, Myszogląd Angelika, Wadyl Iwona z Łostówki oraz Justyna Popławska z Kasiny Wielkiei.

Zawodniczki UKS Oset trenują w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łostówce w każdą sobotę w godz. 10.00 - 12.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta z klas IV-VI z terenu miasta i gminy Mszana Dolna, które chciały by dołączyć do naszej drużyny.

Trener Maciej Potaczek
Reklama
Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama