Wiadomości
Data: 20 sierpnia 2011, Sobota / Ilość wyświetleń: 7768
Rabka: Otwarcie klubu dyskotekowego Strefa1
Przy ul. Do Pociesznej Wody, w budynku znajdującym się na terenie basenu, w którym kiedyś mieścił się klub Vega, otwarto nowy lokal dyskotekowy - Strefa1.
Impreza inaugurująca działalność klubu odbyła się w piątek. Na otwarcie zagrał Gooral. Po nim o klubowiczów zadbał Slimi - r&b funky. Pierwsze opinie o klubie są dobre. Wstęp do klubu od 18 lat. Rezerwacje i info - 602199690. Więcej na www.facebook.com/strefa1
mr/
mr/
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Ponad 260 uczestników uczciło pamięć Pierwszej Damy (zdjęcia)
Wtorek, 16 czerwca 2026 19:08Utrudnienia na ulicy Nowy Świat. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię
Wtorek, 16 czerwca 2026 15:56Brązowe dziewczyny z SP nr 1
Wtorek, 16 czerwca 2026 13:47Znaleziono kolejne ciało. To poszukiwany 19-latek podejrzany o zabójstwo
Wtorek, 16 czerwca 2026 11:21Tragedia w gminie Mszana Dolna. Nie żyje 19-latka, trwa obława za podejrzanym
Wtorek, 16 czerwca 2026 07:46
Zaproszenia
Zdjęcia
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju
Wtorek, 16 czerwca 2026
Wielki Finał Sezonu Artystycznego 2025/2026 Studia Tańca "So Beat"
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
49. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju - dzień 2
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama



















