• Gorczański Portal Informacyjny
  • Czwartek, 20 czerwca 2024
  • Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama
Wiadomości
Data: 5 grudnia 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 5773

Prawie pusta sala na spotkaniu autorskim w rabczańskim MOK-u

Wydarzenia kulturalne organizowane przez ośrodki kultury, często ważne, odkrywające dla świata niezwykłe zjawiska czy nietuzinkowych ludzi, mają zwykle nieliczną widownię. Ale dzisiejsze spotkanie autorskie w Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce-Zdroju z debiutującą pisarką Renatą Klamerus z nieodległych Spytkowic, ustanowiło niechlubny rekord. Przyszło na nie... kilka osób. Autorka, która przyjechała promować swoją baśń pt. "Tami z krainy pięknych koni" wystąpiła przed prawie pustą salą.

Obok gospodarza miejsca, dyrektor Joanny Lelek, dziennikarza (autora tego tekstu), dwóch fotografów, na wieczorze autorskim zjawiły się cztery osoby oraz matka z małymi dziećmi. Renata Klamerus z niedowierzaniem patrzyła na salę, dopytując, czy aby ktoś jeszcze nie przyjdzie. Ale nikt nie przyszedł, mimo iż rozpoczęcie opóźniono o kwadrans.

Mimo to autorka wystąpiła i zapromowała swoją baśń o niezwykłych przygodach trójki dzieci.

Trudno powiedzieć, czy frekwencja na spotkaniu, to wina słabej promocji wydarzenia, braku powszechnego zainteresowania dla tej formy spotkania autorskiego, czy po prostu znak czasów.

(mr)
Reklama

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

Kibic tej twórczości
21.06.2016 16:09
IP: 77.254.213.104

Taka mała frekwencja w Rabce nie dziwi, a książce to nie zaszkodziło. To piękna książka zasługująca na miano bestselleru. Sprawdziłem w wydawnictwie NOVAERES na stronie zaczytani.pl -ta książka ,wśród książek dla dzieci ma najwięcej pięciogwiazdkowych polubień. Wróżę tej książce wielka sławę w przyszłości.

Zobacz także
Reklama