Wiadomości
Data: 26 stycznia 2012, Czwartek / Ilość wyświetleń: 4008
Mieszkaniec Mszany Górnej zatrzymany w Nowym Targu za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym
24 stycznia o godz 23:10 w Nowym Targu tamtejsi policjanci dokonali zatrzymania mieszkańca Mszany Górnej, który kierował samochodem osobowym marki Polonez będąc w stanie nietrzeźwym. Wcześniej sąd już dwukrotnie orzekał wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu. Mężczyzna nic sobie jednak z tego nie robił. -Sprawcy pobrano krew i zatrzymano w policyjnych aresztach - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25Jubileusz 100-lecia OSP Chabówka. Strażacy zapraszają na uroczystości i festyn
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 11:17Nocne zamknięcia tunelu na Zakopiance. GDDKiA przeprowadzi prace serwisowe
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 08:46Konkurs na dyrektora Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 08:29
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama



















