Wiadomości
Data: 31 sierpnia 2011, Środa / Ilość wyświetleń: 6741
Otwarcie przejazdu przez most na ul. Kasprowicza w Rabce-Zdroju
Jutro, czyli 1 września, ma zostać udostępniony samochodom przejazd przez wciąż remontowany most na ul. Kasprowicza nad potokiem Słonka. Dzisiaj na przejeździe przez most położono nowy dywanik asfaltowy. Inwestycja powoli dobiega już końca. Mimo otwarcia przejazdu, roboty na moście będą trwały nadal. Firma Kośmider, która jest wykonawcą inwestycji, musi jeszcze dokończyć budowę chodników i zamontować barieroporęcze.
mr/
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama


















