• Gorczański Portal Informacyjny
  • Poniedziałek, 20 maja 2024
  • Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Reklama
Wiadomości
Data: 17 lutego 2012, Piątek / Ilość wyświetleń: 4303

Małopolskie Mistrzostwa Młodziczek 2012 - brąz dla zawodników z Łostówki

Drużyna UKS "Oset" Łostówka odnotowała kolejny udany występ w Halowych Mistrzostwach Małopolski Młodziczek w piłce nożnej. W tym roku rozgrywki odbyły się w Myślenicach na hali na Zarabiu.

Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce spośród dwunastu najlepszych zespołów z całej małopolski. Warto dodać, iż zespół w całych mistrzostwach stracił tylko jedną bramkę, co świadczy o niezwykle wyrównanym poziomie rozgrywek. W ostatecznym rozliczeniu nieznacznie lepsze okazały się jednak piłkarki nożne z Tarnowa oraz Sobolowa, zajmując kolejno pierwsze i drugie miejsce w turnieju. Nasze zawodniczki musiały się zadowolić trzecim miejscem, choć i ten wynik przyjmujemy jako spore osiągnięcie, gdyż nie często się zdarza walczyć jak równy z równym z drużynami z wielkich miast, takich jak: Kraków, Nowy Sącz czy Tarnów. Dlatego dziewczynom należą się gratulacje i podziękowania za to, że rozsławiają swoimi występami naszą lokalną społeczność.

W składzie UKS „Oset” wystąpiły: Chorągwicka Katarzyna, Jackowiec Łucja, Myszogląd Angelika, Myszogląd Daria, Myszogląd Marzena, Popławska Justyna, Szczypka Karolina, Wadyl Iwona, Więckowska Oliwia, trener - Potaczek Maciej.

Składamy serdeczne podziękowania wspierających nas sponsorów i organizacje, bez których wyjazdy na zawody sportowe nie byłyby możliwe: Urząd Gminy Mszana Dolna, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej i Bank Spółdzielczy w Limanowej

Trener Maciej Potaczek
Reklama

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

janek
19.02.2012 12:00
IP: 83.29.19.62

Wielkie GRATULACJE DLA DZIEWCZYN JESTESCIE WSPANIALE . Gratulacje dla trenera

Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama