BLACK WEEKS, CZYLI TOTALNA WYPRZEDAŻ W ALLESTETIS! (materiał sponsorowany)

Szaleństwo zakupów Black WEEKS w ALLESTETIS już trwa. Największa promocja w roku - BLACK WEEKS! Tylko do 30listopadawybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii Hi-Tech aż -70% taniej!

Promocja obejmuje zabiegi modelujące, antycellulitowe, odchudzające, depilację laserową, zabiegi liftingujące na twarz i ciało, zabiegi pielęgnacyjne (geneO, mikrodermabrazja diamentowa, peelingi, mezoterapia bezigłowa oraz wielu innych), zabiegi z użyciem wypełniaczy - botoksu oraz kwasu hialuronowego, zabiegi laserowe oraz wiele innych!

Aby skorzystać z promocyjnych cen z okazji BLACK WEEKS nie trzeba nawet wychodzić z domu! Są one dostępne zarówno w dowolnej placówce Grupy ALLMEDICA, jak i w sklepie internetowym ALLESTETIS.
Przypominamy, że zakupione w sklepie online usługi można zrealizować w dowolnym terminie, przez 6 miesięcy od daty zakupu.


DLACZEGO ALLESTETIS?


Pakiety no limit - Nieograniczona ilość zabiegów ważna przez 6 miesięcy od daty pierwszego zabiegu zrealizowanego przed upływem ważności bonu

BLACK WEEKS to MEGA OKAZJA zrobić sobie lub swoim bliskim prezent! Zerknijcie i przygotujcie się na prawdziwe święto zakupów! Kliknij żeby zobaczyć więcej.


ALLESTETIS - KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO


Allestetis to profesjonalny zespół, wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki i certyfikowany sprzęt. To wszystko razem oraz miła atmosfera, są gwarancją efektywnych zabiegów i Twojego zadowolenia.


ALLESTETIS

NOWY TARG
AL. TYSIĄCLECIA 111

ZAKOPANE
CHYCÓW POTOK 26

18 265 74 88
www.allestetis.pl