KTO SIĘ BOI PANI "EŚ"? - spektakl z okazji Dnia Dziecka

Centrum Kultury, Sportu i Promocji, Fundacja Kinematograf i Teatr Lalek Rabcio zapraszają z okazji Dnia Dziecka na dostępny spektakl pt. KTO SIĘ BOI PANI „EŚ”? który odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17.00 w Teatrze Lalek Rabcio.

Sztuka przeznaczona jest dla widzów, którzy mają więcej niż 7 lat. Wszyscy jesteśmy dziećmi i wszyscy także doświadczamy wielkiej tajemnicy kresu życia. Sztuka Marty Guśniowskiej jest pełna zabawnych dialogów, ciekawych bohaterów i niespodziewanych zwrotów akcji. Spektakl bawi zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Przedstawienie przygotowała Młodzieżowa Grupa Teatralna Przyjaciele Rabcia.

REŻYSERIA I SCENOGRAFIA: Sebastian Róg
MUZYKA: Julia Chrustek
CHOREOGRAFIA: Zuzanna Wójciak
KONSULTACJA REŻYSERSKA: Krystyna Kachel

OBSADA:
Śmierć, Pies Ptyś – Aleksandra Kiersztyn
Kostek, Kura I – Antonina Chrustek
Maleńka, Diabeł II – Małgorzata Korwel
Koń, Krowa – Oliwia Ziobro
Koza, Pies Ptyś, Kura II – Patrycja Grabiec
Dziadek, Diabeł I, Kura III – Sebastian Róg

Spektakl jest dostępny dla szerokiej publicznościt. Będzie wystawiony z audiodeskrypcją przez słuchawki dla osób z niepełnosprawnością wzroku oraz z napisami dla niesłyszących. Budynek teatru jest dostępny architektonicznie dla osób z dysfunkcją ruchu.

Wstęp dla wszystkich widzów jest wolny.

Rezerwacja i odbiór wejściówek w biurze Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju (Amfiteatr ul. Chopina 17), tel. 18 267 66 26.

W obrębie powiatu nowotarskiego możemy zorganizować transport busem na spektakl i z powrotem. Potrzebę dojazdu prosimy zgłaszać do 31 maja godz. 15.00.

W sprawie transportu i informacji o dostępności prosimy kontaktować się przez nr TEL/SMS 609 10 77 88.

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Dostępne Kino Śnieżka i imprezy plenerowe Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju” z programu KULTURA BEZ BARIER.