W niedzielę późnym popołudniem, w Olszówce, policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który kierował samochodem VW Golf po pijanemu. Badanie alkomatem wykazało, że ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany, straci prawo jazdy i czeka go stawiennictwo przed sądem.
(mr)