30-letni mieszkaniec Rabki-Zdroju ugodzony nożem

Policja poszukuje 23-letniego mieszkańca Rabki-Zdroju, który wczoraj przed blokiem na osiedlu Orkana, zaatakował i ugodził nożem 30-letniego rabczanina.

Zgłoszenie w tej sprawie rabczańska policja otrzymała wczoraj około godz. 14. - Po przybyciu na miejsce zastano załogę karetki, która zabierała poszkodowanego, ugodzonego nożem w podudzie, nietrzeźwego 30-letniego mieszkańca Rabki-Zdroju. Badanie wykazało, że poszkodowany ma 3 promile alkoholu. W rozmowie ze świadkami zdarzenia ustalono, że sprawcą jest 23-letni mieszkaniec również Rabki-Zdroju - relacjonuje asp. szt. Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji. - Obrażenia ciała, jakich doznał poszkodowany, naruszyły prawidłowe funkcjonowanie organizmu na czas przekraczający siedem dni, jednak nie zagrażają jego życiu.

Poszukiwania nożownika trwają.

(mr)