10 i 11 maja w Osielcu odbył się X Festiwal Pieśni Maryjnych "AVE Maryja", na którym sukcesy odniosły rabczańskie chóry pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak. Chór Cantantes Angelicus zdobył GRAND PRIX, a "Słowiki Rabczańskie" I miejsce w kat. dziecięcej.
Z kolei na XVI Małopolskim Konkursie Chórów "O złota strunę" w Niepołomicach, wśród 25 chórów z woj. małopolskiego, świętokrzyskiego mazowieckiego, śląskiego i podkarpackiego rabczański chór Cantantes Angelicus otrzymał "Złotą strunę" oraz III miejsce i nagrodę pieniężną w kategorii chóry młodzieżowe i akademickie.
Źródło: materiały prasowe