• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 21 maja 2024
  • Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana
Reklama
Data: 17 grudnia 2023, Godzina: 06:46, Niedziela (22 tygodni temu)

Złomowanie Aut Osobowych i Dostawczych - Najlepsze Ceny z Dojazdem

Szukasz szybkiego i legalnego sposobu na pozbycie się swojego starego auta? SzrotSkupAut to Twoje rozwiązanie! Specjalizujemy się w legalnym złomowaniu pojazdów, oferując naszym klientom profesjonalizm, efektywność i przestrzeganie wszystkich przepisów.
Dojeżdzamy po pojazdy na terenie Śląska i Małopolski

Co oferujemy?

* Legalne złomowanie pojazdów: Zapewniamy pełną legalność procesu, włącznie z wystawieniem niezbędnych dokumentów do wyrejestrowania pojazdu.
* Dojazd do klienta: Nasza firma oferuje usługę dojazdu do klientów, aby maksymalnie ułatwić proces złomowania. .
* Złomowanie różnorodnych pojazdów: Zajmujemy się różnymi rodzajami pojazdów.
* Indywidualne podejście: Każdy klient i każdy pojazd traktowany jest indywidualnie, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązanie.

Zaufaj profesjonalistom z SzrotSkupAut i pozbądź się swojego starego pojazdu w odpowiedzialny sposób! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wycenę i dojazd.

Kontakt: Strona internetowa: https://www.szrotskupaut.pl/ Telefon: 731732700

Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na wizytę.

Auto złom Kraków,Auto złom Tychy,Auto złom Katowice,Auto złom Oświęcim,Auto złom Chrzanów,Auto złom Jaworzno,Auto złom Chełmek,Auto złom Dąbrowa-Górnicza,Auto złom Bielsko-Biała,Auto złom Sosnowiec,Auto złom Andrychów,Auto złom Trzebinia,Auto złom Wadowice,Auto złom Olkusz,Auto złom Libiąż,Auto złom Krzeszowice,Auto złom Alwernia
Dane kontaktowe
  • Telefon731732700
  • E-mailszrotskupaut@op.pl
Reklama
Kategorie
Reklama