• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

Zaproszenia

Jemy borówki na polu, czyli wakacyjne spotkania z językiem polskim

Sobota, 24 sierpnia 2019 11:00

Lato i urlop, zwłaszcza w tak pięknym uzdrowisku, jakim jest Rabka, to dobry czas, by pod każdym względem zadbać o siebie. Dlatego chcemy zaproponować wszystkim, który odwiedzą nas w sierpniu, unikalne „językowe SPA” – cykl spotkań, które zwrócą uwagę na rozmaite kwestie związane z tym, jak mówimy, dlaczego mówimy właśnie tak i w jaki sposób możemy komunikować się lepiej.

Dożynki Gminne w Rdzawce

Niedziela, 25 sierpnia 2019 20:51

Burmistrz Rabki-Zdroju, Sołtys i Rada Sołecka Rdzawki, Koło Gospodyń Wiejskich, OSP Rdzawka, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kulturalnego Wsi Rdzawka, Zespół Regionalny „Powicher” i Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju mają zaszczyt zaprosić mieszkańców, turystów i kuracjuszy na Dożynki Gminne, które odbędą się 25 sierpnia w Rdzawce.

Teatr pod chmurką

Sobota, 31 sierpnia 2019 12:08

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju, Stowarzyszenie Lokomotywa i Teatr Chrząszcz w Trzcinie zapraszają na wakacje z teatrem do Amfiteatru w Rabce-Zdroju. Po każdym spektaklu odbędą się warsztaty lalkarskie dla dzieci 6+. Bilety do nabycia na 30 minut przed wydarzeniem.

Kulturowy Gościniec zaprasza na wykład

Wtorek, 10 września 2019 17:00

RABKA-ZDRÓJ: Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec zaprasza na wrześniowy wykład dr. Mateusza Hohola (UJ) pt. "Neuronauka a spory o naturę ludzką".

X edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy - program

Niedziela, 22 września 2019 16:00

Plan wędrówek i wydarzeń odbywających się w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy w 2019 roku.