• Wtorek, 7 lutego 2023
  • Imieniny: Romualda, Ryszarda, Sulisława

Zaproszenia

Drugi konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego Zagórzańskie Dziedziny

Data: 16 grudnia 2022, Piątek / Ilość wyświetleń: 2372

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej ogłasza drugi konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się znakiem promocyjnym Zagórzańskie Dziedziny.

Wnioski o przyznanie prawa do używania i posługiwania się znakiem na najwyższej jakości produktach, usługach i inicjatywach ściśle związane z regionem zagórzańskim, można składać w terminie do dnia 16 grudnia 2022r.:
- osobiście, w sekretariacie Urzędu Gminy Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6 oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej, przesyłając dokumentację na adres: Urząd Gminy Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6, 34 – 730 Mszana Dolna, z dopiskiem „Konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego Zagórzańskie Dziedziny” (w tym przypadku decyduje data stempla pocztowego). 

Regulamin i dokumentacja dostępne są pod adresem: https://www.mszana.pl/aktualnosci,5491.html#.Y1aGN_1ByUk
Informacji w przedmiocie konkursu udziela również pracownik Urzędu Gminy Mszana Dolna, Magdalena Polańska (Urząd Gminy Mszana Dolna, pok. 47), w godzinach pracy urzędu.

 Produkty, usługi i inicjatywy, w stosunku do których przyznaje się prawo do używania i posługiwania się znakiem promocyjnym Zagórzańskie Dziedziny powinny charakteryzować się następującymi specyficznymi cechami:

1. związek z regionem zagórzańskim (wyjątkowość i rozpoznawalność),
2. wysoka jakość,
3. przyjazność dla środowiska,
4. przyjazność dla klienta,
5. dostępność,
6. współpraca w ramach Programu Marka Lokalna ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

Źródło: UG Mszana Dolna, mr/