• Gorczański Portal Informacyjny
  • Środa, 6 grudnia 2023
  • Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Reklama
Zaproszenia
Data: 14 października 2023, Sobota / Ilość wyświetleń: 615

Koncert z okazji 65-lecia Kabaretu Starszych Panów

Teatr Lalek „Rabcio” zaprasza na niezwykły koncert z okazji 65-lecia Kabaretu Starszych Panów, który odbędzie się w dniu 14 października 2023r. o godz. 17.00 . Przeboje wszech czasów zaśpiewa Artur Gotz z zespołem muzycznym w składzie: Jacek Pietrzak-instrumenty klawiszowe; Kacper Kaźmierski-perkusja.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie przed koncertem lub tutaj https://rabcio.interticket.pl/program/kabaret-starszych-panow-spiewa-artur-gotz-8758/46527

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku. Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.

Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

Artur Gotz jest wokalistą (5 płyt, ponad 650 koncertów w Polsce, a także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie), aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, a także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox.

Oficjalna strona artysty: www.arturgotz.pl

Fragmenty płyty: https://www.youtube.com/watch?v=DPPfxOd0NVk

Teledysk „Już kąpiesz się nie dla mnie”: https://www.youtube.com/watch?v=arOSQ4MF02E
Reklama
Zobacz także

Będzie sylwester w amfiteatrze

Niedziela, 31 grudnia 2023 19:25

Rozmowy o książce

Wtorek, 12 grudnia 2023 17:30

Konferencja "Suicydologia 4.0"

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 12:00

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ RĘKODZIEŁA w Rabce-Zdroju

Niedziela, 10 grudnia 2023 17:03
Reklama